GLEDEN VED Å SVØMME

Vågsbygd svømme og livredingsklubb
Administrasjon E-post adresse Telefon
Vidar Furuborg Styreleder styreleder@vslk.no 90764037
Caroline Thorstensen Daglig leder, rekruttering og Oppmannfunksjon caroline@vslk.no 47634234
Styret
Vidar Furuborg Styreleder styreleder@vslk.no 90764037
Marthe Strædet Nestleder nestleder@vslk.no 90652577
Lone Halvorsen Foreldrerepresentant i Styret halvorsen.lone@gmail.com 97775144
Veronica Tjønsø Styremedlem vtjonso@hotmail.com
Steinar Steinsland Kasserer stants@online.com
Birgitte Hille Sekretær birgitte.hille@gmail.com 91119395
Solveig Bratland Svømmernes representant
Trenerteam
Geir Thorstensen Hovedtrener og ansvarlig A-gruppe geir.thorstensen@idrettsforbundet.no 90926217
Petter Gramvik Ansvarlig B-gruppe petter.gramvik@uia.no 90144043
Henriette Fast Andersen Ansvarlig C1 og C3 henrifast93@gmail.com 90792242
Mohammad Bahgdadi Ansvarlig C2 mb6666@hotmail.com 97354006
Rebecca Ege Ansvarlig D2 og D4
Svømmekurs og Idrettskole
Janne Thorstensen Svømmeskolen og Vill i Vann svommekurs@vslk.no 90926214
Caroline Thorstensen Barnehagekurs caroline@vslk.no 47634234
Stevnekomité
Petter Bratland Stevneansvarlig khoeig@online.no 90086343