GLEDEN VED Å SVØMME

Vågsbygd svømme og livredingsklubb
Administrasjon E-post adresse Telefon
Caroline Thorstensen Daglig leder og kont.person bhg.Kurs caroline@vslk.no 47634234
Janne Thorstensen Svømmeskolen svommekurs@vslk.no 90926214
Styret
Bård Jortveit Styreleder leder@vslk.no 95811963
Birger Haugerud Nestleder nestleder@vslk.no 91382191
Hallvard Langeland Sekretær Hallvard@vslk.no
Marine Ommundsen Foreldrerepresentant Marine@vslk.no 99482933
Solveig Bratland Svømmernes representant
Lone Halvorsen Styremedlem Lone@vslk.no 97775144
Petter Bratland Varamedlem khoeig@online.no 90086343
Trenerteam
Geir Thorstensen Hovedtrener og ansvarlig A-gruppe geir.thorstensen@idrettsforbundet.no 90926217
Petter Gramvik Ansvarlig B-gruppe petter.gramvik@uia.no 90144043
Henriette Fast Andersen Ansvarlig C1 og C3 henrifast93@gmail.com 90792242
Mohammad Bahgdadi Ansvarlig C2 mb6666@hotmail.com 97354006
Rebecca Ege Ansvarlig D2 og D4
Svømmekurs og Idrettskole
Janne Thorstensen Svømmeskolen og Vill i Vann svommekurs@vslk.no 90926214
Caroline Thorstensen Barnehagekurs caroline@vslk.no 47634234
Stevnekomité
Petter Bratland Stevneansvarlig khoeig@online.no 90086343