Vinner av luke nr 24, ble kalender nr. 272 – Tove Magnussen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Nikolai Kjetså på C2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 23, ble kalender nr. 299 – Mette Høigaard

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Solveig Bratland på A gruppa

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 22, ble kalender nr. 394 – Tone Horverak

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Sofie Horverak på B gruppa

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 21, ble kalender nr. 135 – Merete Jortveit

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Emma Jortveit på D2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 20, ble kalender nr. 63 – Silje Vallesverd

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Marina Vallesverd på D2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 19, ble kalender nr. 331 – Liv Godtfredsen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Eline Angelskår Hansen på D4

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 18, ble kalender nr. 730 – Wenche Lise Olsen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Linnea Otilie T. Glenna på D2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 17, ble kalender nr. 198 – Bjørg og Jan Ole Urdal

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Tomine T. Fosse på D4

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 16, ble kalender nr. 673 – Fredrik Engenes

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Sebastian R. Johansen på C2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 15, ble kalender nr. 451 – Ellen Bratland

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Vilde B. Sagstuen på B gruppa

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 14, ble kalender nr. 399 – Maj Helen Alander

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Hedda Haugsdal på D4

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 13, ble kalender nr. 3 – Berit Svensen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Ann-Marie Revillard på C1

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 12, ble kalender nr. 261 – Grainne Thorkildsen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Kristine Refstie på A gruppa

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 11, ble kalender nr. 553 – Edel

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Ida Tang på C3

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 10, ble kalender nr. 599 – Nora Skadeberg

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Helene Vesteberg på B gruppa

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 9, ble kalender nr. 164 – Venke Hansen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Nora O`Malley på D2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 8, ble kalender nr 465 – Espen Eisenhut

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Emilie Pedersen på C1

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 7, ble kalender nr 524 – Mette Bonde

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Tiril A. Fuglestein på C2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 6, ble kalender nr 675 – Anders Knight

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Helene Vestberg på B gruppa

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 5, ble kalender nr 125 – Bent Trygve Hansen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Veslemøy Hansen på D2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 4 , ble kalender nr 158 – Kristin Fuglestein

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Sebastian Noah Haugland på C2

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 3, ble kalender nr 160 – Astrid Bråthen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Selma Osman på C3

*Vinneren blir kontaktet

 

Vinner av luke nr 2, ble kalender nr 710 – Martin Ånensen

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Ella T. Olsen på B gruppa

*Vinneren blir kontaktet av Caroline Thorstensen

 

Vinner av luke nr 1, ble kalender nr 368 – Tor Erik Bakken

GRATULERER!
Kalenderen er solgt av Ella T. Olsen på B gruppa

*Vinneren blir kontaktet av Caroline Thorstensen